Divize INTRO

INTRO - reklamní a grafické studio se zaměřuje na komplexní služby v oblasti reklamy se specializací na firemní vizuální styl, grafický a obalový design, tiskovou produkci, internetové prezentace, SEO marketing a venkovní reklamu (outdoor). Mezi naše přednosti patří také reklamní dárkové předměty na míru.

INTRO – reklamní a grafické studio se díky svým znalostem a zkušenostem řadí mezi přední dodavatele kvalitního kreativního designu s důrazem na jeho funkčnost.

intro-reklamni-studio

Historie našeho studia sahá do roku 1999, kdy jsme se začali pohybovat na reklamním trhu. V roce 2003 dochází ke vzniku divize Intro Design a rozšíření nabídky na služby v oblasti internetu. Od roku 2006 nabízíme také služby z oblasti SEO marketingu. V roce 2010 dochází ke změně názvu na INTRO – reklamní studio a rozšíření služeb grafického designu v oblasti ilustrací a vektorové grafiky. V roce 2011 jsme zkvalitnili nabídku tvorby internetových prezentací o nový redakční systém, který umožňuje našim zákazníků intuitivní a jednoduchou správu internetových prezentací s důrazem na SEO marketing. Nově také klientům nabízíme tvorbu multimediálních prezentací včetně vytvoření autorské hudby a profesionálního zpracování audio a video záznamu.

 Našim cílem je pomáhat klientům vytvářet fungující reklamu, která zvýší jejich obchodní úspěšnost a následný zisk. Spokojený a vracející se zákazník je pak naší nejlepší referencí. Stále sledujeme nové trendy a snažíme se být jeden krok před konkurencí."

 

 
 

Bližší informace, referenční ukázky naší práce, fotogalerie, soubory ke stažení, kontakty a poptávkový formulář najdete na webových stránkách:

www.introstudio.cz

Star